Test1


Pomorska Szkoła Pływania AQUASWIM istnieje od 2003r. Utworzona została z zamiłowania do pływania przez troje młodych pasjonatów: Magdę, Grzegorza i Macieja, którzy z biegiem czasu obrali inne drogi realizacji zawodowej. Przez kilka kolejnych lat przekazywana była „z rąk do rąk” zmieniających się właścicieli. Dnia 1 października 2013r., jako firma, osiągnęła stabilizację, a jej trzon stanowi rodzinny duet matki i córki.

Specjalizujemy się w pracy głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku.

Naszym celem jest wykształcenie u Państwa właściwych dla środowiska wodnego nawyków ruchowych, wyposażenie w umiejętności i wiedzę pozwalające na pływanie z przyjemnością oraz propagowanie pływania jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

Pracujemy na podstawie własnego, autorskiego programu, którego skuteczność potwierdziły i potwierdzają rzesze, zadowolonych z efektów naszej pracy, klientów.

Profesjonalizm

Nasza kadra to nauczyciele – pasjonaci, absolwenci AWF ze specjalizacją z pływania. Posiadana przez nas wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii pozwala w praktyce dotrzeć do każdego dziecka i działać profesjonalnie w sytuacjach kryzysowych. Wiedza z zakresu metodyki nauczania daje możliwość właściwego doboru ćwiczeń na każdym etapie nauki, by osiągnąć zamierzony cel.

Skuteczność

Pływanie jest jak jazda na rowerze – żeby się przemieszczać skutecznie i przyjemnie, trzeba „złapać” i zachować równowagę. Nie odpuszczamy łatwo. Próbujemy różnych metod i środków by przekazywać wiedzę w sposób zrozumiały dla dziecka i pomóc mu przetworzyć informacje na ruch własnego ciała. Małe liczebnie grupy (do 8 osób) zapewniają skuteczne wyłapywanie i poprawianie błędów oraz gwarantują, że Państwa dziecko nie zniknie „w tłumie”.

AQUASWIM Pomorska Szkoła Pływania

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zaufanie dzieci są dla nas priorytetem. Dlatego grupy początkujące, czyli dopiero oswajające się z wodą, liczą do 4 osób, a instruktor prowadzi zajęcia będąc w wodzie, by zapewnić swoim podopiecznym maksymalną asekurację.

Nauka i zabawa

Nie mamy „ciśnienia” na robienie wyników i „produkcję” zawodników. Stawiamy na stymulację do samorozwoju. W grupach najmłodszych – przedszkolnych – uczymy głównie przez zabawę. Im wyższy jest poziom umiejętności, tym więcej pływania „technicznego”. Jednak na każdym z osobna i wszystkich etapach nauki razem, przyświecają nam 2 główne cele: by nauczyć naszych adeptów prawidłowych technik pływackich oraz by pływanie stało się dla nich naturalną i chętnie podejmowaną formą aktywności ruchowej.


 • Gosia

  właściciel, menadżer, instruktor

  • absolwentka AWF
  • w AQUASWIM od początku (2003r.)
  • zarządzająca AQUASWIM od 2010r.
  • dyplomowany nauczyciel WF
  • ponad 30-letni staż w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • instruktor pływania
  • instruktor pływania korekcyjnego


  Lubi swoją pracę, jest rzetelna i metodyczna. Zarówno w pracy, jak i w życiu, kieruje się przede wszystkim szeroko pojętym dobrem dziecka. Największą radość sprawiają jej uśmiechy na twarzach dzieci oraz satysfakcja z uzyskiwanych przez nich postępów.

  Skutecznie naucza pływania nie tylko dzieci, ale całe wielopokoleniowe rodziny.

  Poza pracą realizuje się w dziedzinach związanych z rozwojem osobistym. Interesuje się psychologią, w szczególności psychologią społeczną.

  W wolnych chwilach jeździ na rowerze, wędruje i wspina się po górach, zimą jeździ na nartach. Odpoczywa i wycisza się z książką lub medytując.


 • Ania

  trener

  • absolwentka AWFiS
  • trener pływania klasy II
  • sędzia pływania klasy II
  • młodszy ratownik WOPR
  • upr. do prowadzenia zajęć korekcyjno – kompensacyjnych
  • instruktor rekreacji ruchowej


  Uczy pływania w AQUASWIM od 2007r. Zależy jej, żeby wszyscy, których uczy pływać, polubili wodę, czuli się w niej dobrze i bezpiecznie. Podczas zajęć dba o to, żeby dzieci, oprócz kształtowania technik pływania, dobrze się bawiły, były radosne, zadowolone z siebie i budowały poczucie własnej wartości, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie, uwzględniając jego osobowość.

  W gronie znajomych uprawia kajakarstwo turystyczne i wędruje po górach. W czasie wolnym lubi jeździć na rowerze i rolkach. Do ulubionych sportów zimowych zalicza jazdę na łyżwach i narciarstwo zjazdowe.


 • Karolina

  instruktor

  • absolwentka AWFiS
  • instruktor pływania
  • instruktor windsurfingu
  • ratownik WOPR


  Uwielbiam każdy sport, a szczególnie te związane z wodą. Dzięki praktykom oraz pracy jako animator zdobyłam wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do pracy z dziećmi. Potrafię nawiązywać z nimi szczególny kontakt, troszczę się o ich potrzeby i dostosowuję metody pracy do rozwoju fizycznego każdego dziecka. Dzieci cenią mnie przede wszystkim za poczucie humoru i uśmiech na twarzy.
  Poza zamiłowaniem do sportu, interesuję się również muzyką. Od lat próbuję swoich sił w śpiewie i grze na gitarze.

Polecam

Polecam szkołę dla dzieci. Miła atmosfera, dobre podejście do dziecka. Mój syn jest dosyć nieśmiały, ale szybko się zaadaptował się do nowej sytuacji. Panie wykonały super robotę w oswajaniu się z wodą. Myślę, że dobre jest też podejście, że rodzic nie uczestniczy w zajęciach. Polecam.

Tomek

Polecam szkołę pływania Aquaswim 🙂

Jeszcze rok temu syn wchodził do jeziora zaledwie do kolan i za nic w świecie nie chciał się dać namówić na zanurzenie choćby pępka – chyba że na siedząco 😉 W czerwcu tego roku pływa już samodzielnie na plecach na głębokim basenie, bez żadnych desek i makaronów 🙂 Zatem – POLECAM serdecznie, bo skoro Panie poradziły sobie z moim małym panikarzem, to przypuszczam, że każdego potrafią nauczyć pływać 🙂

Beata

Malwina – opinia

Chodzę tam ze swoją córeczką od zeszłego roku. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć! Panie naprawdę uczą pływać. Postępy u mojego dziecka widoczne są z zajęć na zajęcia. POLECAM AQUASWIM

Malwina

Polecam AQUASWIM

Polecam wszystkim szkołę pływania AQUASWIM. Nasza córeczka w ciągu roku z dziecka bojącego się wody przekształciła się w zaprawionego w bojach pływaka! 🙂 Poczyniła olbrzymie postępy, także z czystym sumieniem podpisuję się pod pozytywnymi opiniami innych rodziców. Świetna kadra, dobre podejście do dzieci. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, córka ledwo wyjdzie z pływalni, a już pyta się kiedy przyjdziemy następnym razem. 🙂

Anna

Bardzo dobrzy fachowcy

Wspaniała szkółka. Moje dzieci uczęszczają do niej od kilku lat. Postępy, jakie osiągnęły bardzo cieszą. Kadra trenerska profesjonalna, faktycznie UCZĄ PŁYWANIA a nie tylko – jak wiele innych szkółek – zajmują dzieciom czas.

Marta D.

POLECAM

Trafiłyśmy do Aquaswim trochę przez przypadek, odpowiadały mi godziny zajęć. Przypadek okazał się trafem w 10, gdyż niebawem rozpoczniemy już czwarty sezon pływania z tą szkółką. Córka jest bardzo zadowolona, zajęcia dają jej wiele radości, a umiejetności które zdobyła pozwalają na swobodną zabawę w każdej wodzie. Na każdej lekcji jest czas na naukę, szlifowanie technik pływackich, jak również wszelkiego rodzaju zabawy w wodzie. Panie pracujące z dziećmi w Aquaswim mają bardzo dobre, pedagogiczne podejście i wiele cierpliwości, zarówno w pierwszym etapie oswajania dzieci z wodą, jak i później przy nauce pływania i doskonaleniu zdobytych już umiejętności. Panie dbają o dobry kontakt z rodzicami, nie ma problemu z odrabianiem zajęć. Szkółka jest dobrze zorganizowana, elastycznie podchodzi do próśb rodziców i dzieci. Polecam.

Basia

Marlena – opinia

Serdecznie polecam SZKOŁĘ PŁYWANIA – AQUASWIM – profesjonalna kadra, bardzo dobra atmosfera na zajęciach, bardzo dobre podejście do dzieci, nawet tych najbardziej nieśmiałych. Z TĄ SZKÓŁKĄ NAUCZYSZ SIĘ PŁYWAĆ W KAŻDYM WIEKU :). Gorąco polecamy Marlena i Ola.

Marlena

Całym sercem z Aquaswim:)

Moje czteroletnie dziecko rozpoczęło naukę pływania w rekomendowanej szkółce niecały rok temu. Ostatnio otrzymało kolejny dyplom: “Już pływam”: cały basen, skoki z słupka, nurkowanie… Choć uważam się za niezłego pływaka( wszystko w rodzinie:) i regularnie uczęszczam z moimi dziewczynkami na basen, o taaaakich postępach nie śniłam. Zapisałam córkę i z dumą mogłam obserwować jej wielkie postępy. Panie z Aquaswim to ciepła, profesjonalna kadra ( mamy przyjemność pracować z Panią Jagodą:)), ale wszystkie widziałam w akcji, ponieważ lekcje można odrabiać na innych basenach. Panie prowadzą grupy ok. 4-osobowe, korzystają podczas zabaw wodnych z fajnych przedmiotów edukacyjnych i mają masę świetnych pomysłów na zabawę.Instruktorki są “konkretne”, ale empatyczne i motywujące. Inne basenowe atrakcje to np. Spotkanie z Mikołajem na basenie, Dzień Dziecka, obozy. Aquaswim to był mój strzał w dziesiątkę, drugą córcię też zapiszę:)

Mama Lenki

serdecznie polecam

Mój 9-letni syn przystąpił do Aquaswim w wieku 8 lat. Od 4 roku życia pływał samodzielnie jak umiał, wody się nie bał. Uczestniczył w zajęciach w innych szkółkach, ale dopiero w AQUASWIM nabrał szlifów technicznych i wyzwolił w sobie chęć rywalizacji. Jego postępy rosły w oczach. Dla mnie jest oczywiste, że kontakt z dziećmi w Aquaswim jest na poziomie wzorowym. Współpraca zarówno z dzieckiem jak i nami-rodzicami układa się znakomicie, dbałość na bardzo wysokim poziomie. Cena może nie jest szczególnie przyjazna ale wyniki pracy z dzieckiem są ogromne. Jeśli zależy komuś na postępach jego dziecka w pływaniu POLECAM SERDECZNIE.

Lida

Polecam

Dzięki nauczycielom ze szkoły Aquaswim moje dziecko polubiło pływanie i nawet wzięło udział w zawodach ( co było nie do pomyślenia jeszcze rok temu). Polecam

zadowolona mama

Aquaswim

Polecam tę szkółkę pływania ze względu na podejście kadry do dzieci – syn był zadowolony, bardzo chętnie chodził na zajęcia i nauczył się pływać w dość krótkim czasie. Jako rodzic zawsze mogłam porozmawiać i dowiedzieć się jak przebiegają zajęcia i jakie są postępy. Profesjonalizm i miła atmosfera. Po wakacjach wracamy do pływania w Aquaswim!

M.Ogrodowska

AQUASWIM

Szkółka na bardzo wysokim poziomie nie tylko pod względem nauczania . Miła, kulturalna i wyspecjalizowana kadra. Moje dziecko jest bardzo szczęśliwe, że może uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w tej właśnie szkółce. Polecam!

Sylwia

REGULAMIN

Szkoły Pływania AQUASWIM
  1. 1. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od lat 4, młodzież oraz dorośli, posiadający aktualną zgodę lekarza na uczestnictwo w zajęciach na pływalni, potwierdzoną podpisem na deklaracji członkowskiej.

 

  1. 2. Warunkiem zapisu i uczestnictwa w zajęciach jest wykupienie karnetu lub opłacenie jednorazowego uczestnictwa w zajęciach, zgodnie z cennikiem oraz terminami płatności obowiązującymi w Szkole Pływania Aquaswim.

 

  1. 3. Uczestnictwa jednorazowe wymagają wcześniejszego zgłoszenia i mogą zostać zrealizo-wane wyłącznie w przypadku wolnego miejsca na torze (pierwszeństwo na torze mają osoby realizujące i odrabiające zajęcia „karnetowe”).

 

  1. 4. Nieobecność na zajęciach należy zgłosić telefonicznie lub mailowo najpóźniej do 5 godzin przed zajęciami. Nieobecności niezgłoszone w powyższym terminie traktowane są jako udział w zajęciach (nie będzie możliwe ich odrobienie).

 

  1. 5. Nieobecności zgłoszone można odrobić jako zajęcia dodatkowe (w inne dni, niż zadeklaro-wane), zgodnie z harmonogramem zajęć Szkoły Pływania Aquaswim i po wcześniejszym ustaleniu terminów odrabiania, jednak nie później niż do końca trwającego semestru. Zajęcia niewykorzystane w danym semestrze (nieobecności zgłoszone, pkt. 4) nie przechodzą na poczet kolejnego karnetu. Nie można ich także odrobić w okresie ferii zimowych oraz wakacji letnich.

 

  1. 6. Szkoła Pływania Aquaswim może dokonać zwrotu należności za karnet tylko i wyłącznie w sytuacjach losowych (np. nagła choroba lub wypadek, wykluczające z dnia na dzień w sposób długotrwały uczestnictwo w zajęciach, zmiana miejsca zamieszkania). Kwota należności zostaje wówczas przeliczona wg zasady: każda obecność liczona jest jako wejście jednorazowe, a różnica w kwocie zwrócona lub przeniesiona na kolejny semestr. Po upływie tego terminu niewykorzystana kwota przepada.

 

  1. 7. W przypadkach zajęć niezrealizowanych z przyczyn technicznych (np. awaria na basenie, wymiana wody) Szkoła Pływania Aquaswim umożliwia odrobienie zajęć w innym terminie, zgodnym z harmonogramem zajęć Szkoły.

 

  1. 8. Szkoła Pływania Aquaswim zastrzega sobie prawo do zmiany godzin zajęć po każdym semestrze, lub w czasie jego trwania.

 

  1. 9. W sytuacjach wyjątkowych, nie objętych powyższymi przepisami, stosowane będą rozstrzygnięcia indywidualne.

 

  1. 10. Na pływalni obowiązuje przestrzeganie regulaminu obiektu, a w sprawach dotyczących porządku i bezpieczeństwa na zajęciach podporządkowanie się decyzjom prowadzącego zajęcia.

 

  1. 11. Prowadzący zajęcia ani właściciel obiektu nie odpowiadają za rzeczy zagubione.